Висоторіз Husqvarna 525HE4 (9679451-01)
Відео 1Фото 3 |
Husqvarna 525HE4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 525HE4
Бензоножницы Husqvarna 525HE4 9679451-01 | 29 999 грн. |
Кусторез бензиновый Husqvarna 525HE4 (9679451-01) | 29 999 грн. |
Кущоріз Husqvarna 525HE4 (9679451-01) | 29 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →