Газовий котел Immergas Maior EOLO 28-4 E 28 кВт
Відео 1Фото 3 | 39 577 грн. Купити! Газовый котел Immergas Maior Eolo 28 4 E с коаксиальным дымоходом 71.МТ7.0Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Immergas Maior EOLO 28-4 E 28 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:28 кВт, площа ~ 210 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 30 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Maior EOLO 28-4 E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купувався для встановлення у невеликій приватній стоматологічній клініці. Підкупила хитра система швидкої подачі гарячої води, адже руки лікарям та медперсоналу доводиться мити постійно. Котел досить потужний, щоб опалювати 250 квадратних метрів площі клініки та паралельно давати 10-15 літрів гарячої води за хвилину. Гарячу воду дає одразу. Він має вбудований мінібойлер на 2 літри, в якому зберігається запас постійно підігрітого теплоносія. Коли хтось відкриває крана, спочатку вода гріється гарячим теплоносієм з бойлера, і паралельно починається підігрів води в пластинчастому теплообміннику котла. Виходить, що гаряча вода є завжди і, що особливо цінно, є одразу. Висока ефективність використання газу, що досягається за рахунок електронного керування полум'ям пальника. У конструкції використані комплектуючі відомих не має проблем з тягою, ця проблема вже вирішена турбовентилятором. Повноцінний димар, відповідно, теж не потрібен. Крім перерахованого вище, котел має всі необхідні захисту на всі випадки життя. Вже про що, а про безпеку проєктувальники потурбувалися. Котлом дуже просто і зручно керувати, але після того, як підключили датчик зовнішньої температури, це потрібно робити набагато рідше. Найчастіше автоматика сама чудово справляється. Дорогий, але, гадаю, за 2-3 роки він за рахунок високої енергоефективності свою ціну виправдає. користуюся Immergas Maior EOLO 32-4 E місяць і більше |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Immergas Maior EOLO 28-4 E
Ціни на Immergas Maior EOLO 28-4 E |
---|---|---|---|---|
Immergas Maior EOLO 24-4 E 24 кВт | від 32 177 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Maior EOLO 28-4 E 28 кВт | від 39 577 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Maior EOLO 32-4 E 32 кВт | від 52 775 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →