Газовий котел Immergas Maior EOLO 24-4 E 24 кВт
Відео 1Фото 3 | 32 177 грн. Купити! Газовый котел Immergas Maior Eolo 24 4 E с коаксиальным дымоходом 71.МТ7.0Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Купувався для встановлення у невеликій приватній стоматологічній клініці. Підкупила хитра система швидкої подачі гарячої води, адже руки лікарям та медперсоналу доводиться мити постійно. Котел досить потужний, щоб опалювати 250 квадратних метрів площі клініки та паралельно давати 10-15 літрів гарячої води за хвилину. Гарячу воду дає одразу. Він має вбудований мінібойлер на 2 літри, в якому зберігається запас постійно підігрітого теплоносія. Коли хтось відкриває крана, спочатку вода гріється гарячим теплоносієм з бойлера, і паралельно починається підігрів води в пластинчастому теплообміннику котла. Виходить, що гаряча вода є завжди і, що особливо цінно, є одразу. Висока ефективність використання газу, що досягається за рахунок електронного керування полум'ям пальника. У конструкції використані комплектуючі відомих не має проблем з тягою, ця проблема вже вирішена турбовентилятором. Повноцінний димар, відповідно, теж не потрібен. Крім перерахованого вище, котел має всі необхідні захисту на всі випадки життя. Вже про що, а про безпеку проєктувальники потурбувалися. Котлом дуже просто і зручно керувати, але після того, як підключили датчик зовнішньої температури, це потрібно робити набагато рідше. Найчастіше автоматика сама чудово справляється. Дорогий, але, гадаю, за 2-3 роки він за рахунок високої енергоефективності свою ціну виправдає. користуюся Immergas Maior EOLO 32-4 E місяць і більше |
Двоконтурний котел настінного монтажу Immergas EOLO Maior 24-4 E має італійське коріння свого родоводу. На його плечі звалені обов'язки по забезпеченню теплопостачання приміщень площею до 180 кв. м і приготування гарячої води з продуктивністю до 12 л/хв.
Родзинка
Родзинкою моделі є система Aqua Celeris, вбудована в конструкцію котла заради зниження часу нагрівання водопровідної води. Секрет її швидкої подачі криється в оснащеності пристрою додатковим накопичувальним баком з поліпшеною теплоізоляцією, гаряча вода в якому перебуває на постійній основі. Об'єм цього резервуара становить 2 л.
Точна температура
На озброєння котла поставлені закрита камера згоряння і два теплообмінника (мідний для системи опалення та з нержавіючої сталі для системи ГВП). Як водиться сучасного пристрою, на його борту реалізовані електричний розпал та електронна модуляція полум'я, що дозволяє досягти точного підтримання температури на попередньо окресленому рівні. Для теплоносія вона вибирається в межах від 35 до 85°С, а для контуру подачі гарячої води в діапазоні від 30 до 60 °С.
Інтуїтивне управління
Керувати інтенсивністю обігріву і температурою нагріву гарячої води можна з панелі на лицьовій стороні корпусу котла, так і за допомогою кімнатних терморегуляторів. Штатна панель управління в арсеналі моделі надає можливість зміни параметрів на інтуїтивному рівні, а всі параметри роботи пристрою виводяться при цьому на вертикальний РК-дисплей. У доважок Immergas EOLO Maior 24-4 E надійно захищений від всіляких збоїв, викликаних падінням тиску газу, згасанням полум'я, порушенням циркуляції теплоносія, відсутністю тяги або замерзанню рідини в контурі.
Модификації Immergas Maior EOLO 24-4 E
Ціни на Immergas Maior EOLO 24-4 E |
---|---|---|---|---|
Immergas Maior EOLO 24-4 E 24 кВт | від 32 177 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Maior EOLO 28-4 E 28 кВт | від 39 577 грн. | 1 пропозиція | ||
Immergas Maior EOLO 32-4 E 32 кВт | від 52 775 грн. | 3 пропозиції |