Каструля Gusto GT-T-118-P
Фото 3 |
Gusto GT-T-118-P |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-118-P
Усі ціни 14 →Кастрюля Gusto "Перчинка" 18 см 3,1 л (GT-T-118-P) GT-T-118-P | 548 грн. |
Каструля Gusto "Перчинка" 18 см 3,1 л (GT-T-118-P) GT-T-118-P | 532 грн. |
Каструля Gusto GT-T-118-P, 3.1л (Перчинка) 87695 | 589 грн. |
Gusto GT-T-118-P | 588 грн. |
Gusto GT-T-118-P Перчинка 18 см 3.1 л GT-T-118-PПерчинка18см3.1л | 535 грн. |
ще 9 пропозицій
Літера наприкінці назви означає тематику оформлення каструлі:
- M - макове поле
- В - стигла чорниця
- Р - перчинка
- З - веселі курчата
- S - прянощі
- FG - квітковий сад
- Т - плюшеве ведмежа
Модификації Gusto GT-T-118-P
Ціни на Gusto GT-T-118-P |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-P | від 495 грн. | 7 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-P | від 532 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-P | від 500 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-P | від 710 грн. | 16 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-P | від 721 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →