Сковорідка Krauff 25-45-088 20 см
Фото 5 |
Krauff 25-45-088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 25-45-088 20 см
Усі ціни 8 →Сковорода алюмінієва з антипригарним покриттям Krauff 20см (25-45-088) | 433 грн. |
Krauff 25-45-088 | 397 грн. |
Krauff Hamburg 20 см (25-45-088) Hamburg20см(25-45-088) | 433 грн. |
Сковорода Krauff Hamburg з антипригарним покриттям 20 см (25-45-088) | 433 грн. |
Сковорода Krauff Hamburg з антипригарним покриттям 20 см (25-45-088) | 578 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Krauff 25-45-088
Ціни на Krauff 25-45-088 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-088 20 см | від 397 грн. | 8 пропозицій | ||
Krauff 25-45-089 24 см | від 524 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff 25-45-090 26 см | від 583 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauff 25-45-091 28 см | від 600 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →