Процесор Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F OEM (CM8071505092207)
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F OEM
Усі ціни 10 →Процесор Intel Core i3 14100F 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S170 | 5 214 грн. |
Процессор Intel Core i3 14100f 3.5GHz (12mb, Raptor Lake Refresh, 60w, s17 | 5 365 грн. |
Процессор Intel Core i3 14100F 3.5GHz (12MB, Raptor Lake Refresh, 60W, S17 | 5 385 грн. |
Процесор Intel Intel Core i3-14100F Tray (CM8071505092207) CM8071505092207 | 5 359 грн. |
Процессор Intel Core i3 14100F 3,5 ГГц (12 МБ, Raptor Lake Refresh, 60 Вт, | 5 064 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intel Core i3 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100 BOX | від 5 499 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F BOX | від 4 299 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i3 Raptor Lake Refresh 14100F OEM | від 5 064 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →