Процесор Intel Xeon Silver 4215R (CD8069504449200)
Відео 13Фото 5 |
Intel Xeon Silver 4215R |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Silver 4215R
Усі ціни 16 →Процессор серверный INTEL Xeon Silver 4215R 8C/16T/3.20GHz/11MB/FCLGA3647/ | 43 072 грн. |
Процессор Intel CPU Server 8-core Xeon 4215R (CD8069504449200) tray CD8069 | 42 651 грн. |
Процесор серверний INTEL Xeon Silver 4215R 8C/16T/3.20GHz/11MB/FCLGA3647/T | 42 238 грн. |
Intel INTEL Xeon Silver 4215R (CD8069504449200) CD8069504449200 | 45 089 грн. |
INTEL Процесор серверний INTEL Xeon Silver 4215R 8C/16T/3.20GHz/11MB/FCLGA | 42 238 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon Silver
Ціни на Intel Xeon Silver |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Silver 4108 | від 7 158 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Silver 4110 | від 38 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4114 | від 9 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4116 | від 30 693 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon Silver 4210R | від 19 154 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4214R | від 33 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4215R | від 36 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4309Y | від 27 953 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Xeon Silver 4310 | від 27 628 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо