Процесор Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600 OEM (CM8067702868011)
Відео 12Фото 2 | 6 219 грн. Купити! Процесор Intel Core i5-7600 3.50GHz/6MB/8GT/s (SR334) s1151, trayМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Kaby Lake
Ціни на Intel Core i5 Kaby Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7400 BOX | від 7 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7400 OEM | від 5 115 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7400T OEM | від 5 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7500 BOX | від 11 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7500 OEM | від 4 542 грн. | 16 пропозицій | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7500T OEM | від 5 920 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600 OEM | від 6 219 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Kaby Lake i5-7600K OEM | від 4 965 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →