Процесор Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM (CD8068904657502)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM
Процессор ThinkSystem SR650 V2 Intel Xeon Gold 6326 16C 185W 2.9GHz Proces | 82 083 грн. |
Intel CD8068904657502 | 61 000 грн. |
Процессор ThinkSystem SR630 V2 Intel Xeon Gold 6326 16C 185W 2.9GHz Proces | 82 164 грн. |
Intel Xeon Gold 6326 Processor 24M Cache, 2.90 GHz CD8068904657502 | 59 315 грн. |
Модификації Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ціни на Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | від 67 803 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | від 46 528 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5320 BOX | від 109 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | від 59 315 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | від 65 574 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | від 120 376 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | від 124 123 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо