Процесор Intel Pentium Haswell G3258 (BX80646G3258)
Відео 5 | Товар застарів 2 314 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1150; Кількість ядер (cores): 2; Кількість потоків (threads): 2; Частота (ГГц): 3.2; Модель IGP: немає; |
Intel Pentium Haswell G3258 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 6 37 |
При розгоні до 3.9 дорівнює intel core i3, більше розганяти не пробивав. Розголяв до 3.9 ГРЦ для GTA 5) Характеристики мого комп'ютера: Проц Intel pentium G3220 (на рівні i3); ОЗП 4гб; Відеокарта nVIDIA GeForce 920M 2гб. Ігри 2015 року тягне на ура. ). Не дуже добре оптимізовано для ігор. Дима Янив: користуюся Intel G3220 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 45 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Intel Pentium Haswell
Ціни на Intel Pentium Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Haswell G3220 | від 360 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Haswell G3240 | від 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Haswell G3250 | від 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Pentium Haswell G3260 | від 324 грн. | 3 пропозиції |