Процесор Intel Core i3 Ivy Bridge i3-3245
Відео 3 | Товар застарів 928 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1155; Кількість ядер (cores): 2; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.4; Модель IGP: HD Graphics 4000; |
Intel Core i3 Ivy Bridge i3-3245 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Ivy Bridge
Ціни на Intel Core i3 Ivy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Ivy Bridge i3-3220 | від 749 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Ivy Bridge i3-3240 | від 291 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Ivy Bridge i3-3240T | від 785 грн. | 1 пропозиція |