Процесор Intel Pentium Ivy Bridge G2020
273 грн. Купити! Процесор Intel Pentium Dual Core G2020 2.9GHz/3MB/5GT/s (SR10H) s1155, traМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intel Pentium Ivy Bridge G2020 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Pentium Ivy Bridge
Ціни на Intel Pentium Ivy Bridge |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Ivy Bridge G2020 | від 273 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Ivy Bridge G2030 | від 273 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Ivy Bridge G2120 | від 300 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо