Зрошувач Intertool GE-0071
Intertool GE-0071 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool GE-0071
Усі ціни 12 →Intertool Intertool GE-0071 122467 | 149 грн. |
Дощівник пульсувальний з повною/частковою зоною поливу Intertool (GE-0071) | 149 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на базі, к | 249 грн. |
Дощувальний пристрій пульсуючий з повною/частковою зоною поливу на базі, к | 149 грн. |
Дощуватель пульсуючий на базі Intertool (GE-0071) | 149 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →