Біти / торцеві голівки Intertool Storm VT-0233
Intertool Storm VT-0233 |
|
Нітрид титанове покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm VT-0233
Усі ціни 7 →Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*50мм, Titanium, S2, уп. 2 шт., STORM | 199 грн. |
Набір біт Intertool STORM PH2 1/4"x50мм Titanium S2 2шт (VT-0233) | 99 грн. |
Біта Intertool PH2 x 50 мм титан Storm (2 шт.) (VT-0233) | 107 грн. |
Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*50мм, Titanium, S2, уп. 2 шт., STORM | 114 грн. |
Комплект викруткових насадок PH2 1/4"*50мм, Titanium, S2, уп. 2 шт., STORM | 99 грн. |
Комплект викруткових насадок INTERTOOL VT-0233 STORM PH2 1/4", 50мм, Titan | 109 грн. |
Бита Intertool PH2 x 50 мм титан Storm (2 шт.) (VT-0233) | 107 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →