Біти / торцеві голівки Intertool HT-1848
Intertool HT-1848 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-1848
Усі ціни 15 →Набір зірок і шестигранників 40 од. INTERTOOL HT-1848 | 749 грн. |
Набір зірок і шестигранників Intertool 40 предметів (HT-1848) | 749 грн. |
Набір зірок і шестигранників 40 од. INTERTOOL HT-1848 | 749 грн. |
Набір зірок та шестигранників 40 од. INTERTOOL HT-1848 | 1 510 грн. |
Набір зірок та шестигранників 40 од. INTERTOOL HT-1848 | 1 198 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Intertool HT-1848:
- L = 30 мм: Т20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- L = 75 мм: Т20, T25, T30, T40, T45, T50, T55
- L = 30 мм: М5, М6, М8, М10, М12
- L = 75 мм: М5, М6, М8, М10, М12
- L = 30 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
- L = 75 мм: H4, H5, H6, H7, H8, H10, H12
РекомендуємоПорівняти в таблиці →