Надувний басейн Intex 28116
Фото 3 |
Intex 28116 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори, так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28116
Усі ціни 31 →Надувний басейн Intex 28116 305 x 61см Easy Set - блакитний INT-28116 | 2 288 грн. |
Intex Бассейн наливной 28116 Easy Set 305x61 см | 2 342 грн. |
Надувний басейн Intex 28116, 305 х 61 см | 1 641 грн. |
Надувний басейн Intex 28116 305 x 61см Easy Set - блакитний INT-28116 | 1 989 грн. |
Басейн надувний Intex 28116 (305Х61 СМ), 3077л | 2 070 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →