Литий диск INZI AONE VT-100 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Відео 1Фото 4 | від 6 744 до 7 973 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації INZI AONE VT-100 3
Характеристики
INZI AONE VT-100 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INZI AONE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INZI AONE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити INZI AONE VT-100 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Inzi Aone VT-100 R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 (AMB) 100158 | 7 355 грн. |
Диски Inzi Aone VT-100 8,5x18 5x114,3 ET38 DIA73,1 (AMB) | 6 744 грн. |
Inzi Aone VT-100 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 MB | 7 220 грн. |
Inzi Aone VT-100 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 AM/B | 7 182 грн. |
Диск Inzi Aone VT-100 AMB R18 W8,5 PCD5x114,3 ET38 DIA73,1 | 6 971 грн. |
Inzi Aone Inzi Aone VT-100 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 AM/B | 7 182 грн. |
Inzi Aone VT-100 (R18 W8,5 PCD5x114,3 ET38 DIA73,1) 1933056 | 6 996 грн. |
Литі диски Inzi Aone VT-100 R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 (AMB) | 7 649 грн. |
Диск Inzi Aone VT-100 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 AM/B | 7 973 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі