Литий диск Storm Icon 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
від 5 927 до 8 092 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Storm Icon 1
Характеристики
Storm Icon 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Storm Icon 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Диски Storm Icon 8x18 5x114,3 ET40 DIA73,1 (MtBPFInoxL) | 7 152 грн. |
Storm Hunter Icon 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 MBMB | 7 020 грн. |
Storm Hunter Icon 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 MBMB | 7 289 грн. |
Storm Hunter Icon (R18 W8 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1) 1927286 | 7 100 грн. |
Диск Storm Hunter Icon 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 MBMB | 8 092 грн. |
Диски Storm Icon 8x18 5x114,3 ET40 DIA73,1 (BPFInoxL) | 5 927 грн. |
Закрити
Схожі