Литий диск Marcello DJ-04 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Фото 4 | від 6 491 до 7 847 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Marcello DJ-04 3
Характеристики
Marcello DJ-04 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marcello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marcello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Marcello DJ-04 8,5x18/5x114,3 ET38 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Marcello DJ-04 R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 (AMB) 10018893 | 7 081 грн. |
Диски Marcello DJ-04 8,5x18 5x114,3 ET38 DIA73,1 (AMB) | 6 491 грн. |
Marcello DJ-04 8.5x18 5x114.3 ET38 DIA73.1 AM/B | 6 840 грн. |
Marcello DJ04 AM/B (PCD5x114.3 R18 J8.5 ET38 DIA73.1) | 6 720 грн. |
Marcello DJ-04 AM/B R18 W8.5 PCD5x114.3 ET38 DIA73.1 | 7 847 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі