Витяжка Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий
Фото 10 |
Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий
Усі ціни 31 →Interline Interline ZET WH A/60 PB/2/T | 2 899 грн. |
Кухонні витяжки INTERLINE ZET WH A/60 PB/2/T 12026 | 2 899 грн. |
INTERLINE ZET WH A/60 PB/2/T | 2 999 грн. |
Витяжка купольна Interline Zet WH A/60 PB/2/T | 3 005 грн. |
INTERLINE ZET WH A/60 PB/2/T | 2 836 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Zet WH A/60 PB/2/T
Ціни на Interline Zet WH A/60 PB/2/T |
---|---|---|---|---|
Interline Zet WH A/60 PB/2/T білий | від 2 699 грн. | 32 пропозиції | ||
Interline Zet X A/60 PB/2/T нержавіюча сталь | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Interline Zet BL A/60 PB/2/T чорний | від 2 999 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →