Умивальник Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W 605 мм
Фото 7 |
Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W 605 мм
Cersanit Cersanit Cersania 60 K11-0046 | 1 079 грн. |
Умивальник Cersanit CERSANIA 60 з отвором для змішувача (K11-0166) | 1 395 грн. |
Умывальник мебельный Cersanit Cersania 60 000003339 | 1 605 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit CERSANIA 60 5907753207036 | 1 689 грн. |
Модификації Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W
Ціни на Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W |
---|---|---|---|---|
Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W 510 мм | від 1 163 грн. | 19 пропозицій | ||
Cersanit Cersania 55 K11-0045 555 мм | від 1 322 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W 605 мм | від 1 079 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →