Литий диск K&K Onegin 8x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
від 5 792 до 6 558 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації K&K Onegin 2
Характеристики
K&K Onegin 8x18/5x114,3 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог K&K 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі K&K.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити K&K Onegin 8x18/5x114,3 ET45 DIA67,1
Сортувати
Литые диски КиК Онегин (КС472) R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (алмаз черны | 5 793 грн. |
K&K Онегин (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1) алмаз черный | 6 054 грн. |
Диски КиК Онегин (КС472) 8x18 5x114,3 ET45 DIA67,1 (алмаз черный) | 5 792 грн. |
K&K Онегин 8x18 5x114.3 ET45 DIA67.1 Алмаз черн | 6 040 грн. |
Диск K&K Онегин Алмаз черный R18 W8,0 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1 | 6 438 грн. |
КиК Онегин (8J x 18 5x114.3 ET45 DIA67.1) Алмаз | 5 952 грн. |
K&K Онегин 8x18 5x114.3 ET45 DIA67.1 Алмаз черн | 6 380 грн. |
K&K Онегин (R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA67,1) 1893928 | 6 558 грн. |
Литі диски КиК Онєгін (КС472) R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA67.1 (алмаз чорний | 6 025 грн. |
Закрити
Схожі