Витяжка Kaiser A-9423 GrBE Eco сірий
Фото 2 |
Kaiser A-9423 GrBE Eco сірий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser A-9423 GrBE Eco сірий
Усі ціни 34 →Kaiser Kaiser A 9423 GrBe Eco | 24 399 грн. |
Вытяжка Kaiser A 9423 GrBE Eco | 26 104 грн. |
KAISER A 9423 GrBE Eco | 22 137 грн. |
Витяжка Kaiser A 9423 GrBe Eco | 26 729 грн. |
Вытяжка Kaiser a 9423 GrBE Eco | 25 794 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kaiser A-9423 GrBE Eco
Ціни на Kaiser A-9423 GrBE Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser A-9423 BE Eco графіт | від 23 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Kaiser A-9423 ElfBE Eco слонова кістка | від 22 137 грн. | 20 пропозицій | ||
Kaiser A-9423 GrBE Eco сірий | від 22 137 грн. | 35 пропозицій | ||
Kaiser A-9423 RotBE Eco червоний | від 22 999 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →