Пилосос
Karcher WD 5 V-25/5/22 (1.628-300.0)
Фото 9 |
Karcher WD 5 V-25/5/22 |
|
Бак із нержавіючої сталі.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WD 5 V-25/5/22
Усі ціни 68 →Пилосос Karcher WD 5 V-25/5/22 (1.628-300.0) | 8 299 грн. |
Господарський пилосос Karcher WD 5 V-25/5/22 1.628-300.0 | 8 299 грн. |
Karcher Karcher WD 5 V-25/5/22 , 1100 ВТ, 25л, 5м, 8.449 кг (1.628-300.0) | 8 299 грн. |
Господарський пилосос Karcher WD 5 V-25/5/22 (1.628-300.0) 1.628-300.0 | 8 299 грн. |
Пилосос господарський Karcher WD 5 V-25/5/22 1.628-300.0 | 8 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →