Штампований диск KFZ 9036 7x17/5x108 ET42 DIA65,1
від 3 352 до 4 136 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації KFZ 9036 1
Характеристики
KFZ 9036 7x17/5x108 ET42 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9036 7x17/5x108 ET42 DIA65,1
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9036 Peugeot R17 W7 PCD5x108 ET42 DIA65.1 (black | 3 506 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9036 Peugeot 7x17 5x108 ET42 DIA65,1 (black) | 3 483 грн. |
KFZ 9036 (R17 W7.0 PCD5x108 ET42 DIA65) черный | 3 352 грн. |
ALST (KFZ) 9036 7x17 5x108 ET42 DIA65 Black | 3 458 грн. |
ALST (KFZ) 9036 (7J x 17 5x108 ET42 DIA65.1) Black На замовлення з Європи. | 4 136 грн. |
Сталеві диски ALST (KFZ) 9036 Peugeot R17 W7 PCD5x108 ET42 DIA65.1 (black) | 3 646 грн. |
Закрити
Схожі