Штампований диск KFZ 9506 6x16/5x118 ET50 DIA71
від 3 262 до 5 014 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 118 мм ЦО (DIA):71 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації KFZ 9506 2
Характеристики
KFZ 9506 6x16/5x118 ET50 DIA71 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9506 6x16/5x118 ET50 DIA71
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9506 R16 W6 PCD5x118 ET50 DIA71.1 (silver) 10005 | 3 406 грн. |
ALST 9506 6,0x16/5x118 D71,0 ET50 S | 3 354 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9506 6x16 5x118 ET50 DIA71,1 (silver) | 3 383 грн. |
KFZ 9506 (R16 W6.0 PCD5x118 ET50 DIA71) silver | 3 262 грн. |
KFZ ALST (KFZ) 9506 S R16 W6 PCD5x118 ET50 DIA71 | 3 386 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі