Штампований диск KFZ 9597 5,5x16/5x160 ET56 DIA65
від 3 346 до 3 770 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65 мм Виліт (ET):56 мм |
Модифікації KFZ 9597 1
Характеристики
KFZ 9597 5,5x16/5x160 ET56 DIA65 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KFZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KFZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KFZ 9597 5,5x16/5x160 ET56 DIA65
Сортувати
Стальные диски ALST (KFZ) 9597 R16 W5.5 PCD5x160 ET56 DIA65.1 (silver) 100 | 3 439 грн. |
Диски ALST (KFZ) 9597 5,5x16 5x160 ET56 DIA65,1 (silver) | 3 608 грн. |
ALST (KFZ) 9597 5.5x16 5x160 ET56 DIA65 S | 3 770 грн. |
Диск KFZ 9597 silver R16 W5,5 PCD5x160 ET56 DIA65 | 3 346 грн. |
Закрити
Схожі