Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64
Відео 1Фото 4 |
Kingston Fury KF432C16BBK2/64 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64
Усі ціни 31 →Kingston DDR4 64GB (2x32GB) 3200Mhz FURY Beast Black (KF432C16BBK2/64) KF4 | 6 189 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x32GB/3200 Kingston Fury Beast Black (KF432C16BBK2/64 | 5 983 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston Fury 64 GB (2x32GB) DDR4 3200 MH | 6 433 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR4 3200 MHz Beast (KF432C16BBK2/64) | 5 752 грн. |
Kingston Fury 64 Gb (2x32GB) DDR4 3200 MHz Beast (KF432C16BBK2/64) | 5 697 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF426C16BBK2/64 | від 5 499 грн. | 19 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF432C16BBK2/64 | від 5 596 грн. | 31 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR4 2x32Gb KF436C18BBK2/64 | від 6 126 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →