Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF548S38IBK2-32
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF548S38IBK2-32 |
|
Двоканальний комплект оперативної пам'яті SO-DIMM DDR5-4800, що включає два компактні модулі сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Призначений для встановлення в мобільні та малогабаритні комп'ютери, в т.ч. ноутбуки, нетбуки, miniPC та HTPC. Як у випадку інших модулів пам'яті Kingston Fury Impact, заявлений високий рівень сумісності з найширшим асортиментом пристроїв. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, може використовуватися в конфігураціях мобільних робочих станцій та ігрових ноутбуків.
Модулі комплекту Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF548S38IBK2-32 оснащені стандартним слотовим інтерфейсним роз'ємом 288-pin з позолоченими контактними майданчиками, що не окислюються. Вони мають компактні габаритні розміри та дуже низьке тепловиділення, що важливо для застосування у щільних складальних компонуваннях. Виробником заявлена безпроблемна робота з ефективною тактовою частотою 4800 МГц при таймінгах CL38-38-38 та напрузі 1,1 В. У такому режимі забезпечується велика пропускна здатність (38,4 Гбіт/с), якої цілком достатньо для всіх типових професійних завдань та комфортного геймінгу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF548S38IBK2-32
Модуль пам'яті Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 4800 MHz Impact ( | 5 104 грн. |
Память для ноутбуков Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 4800 MHz Im | 5 154 грн. |
Память для ноутбуков Kingston FURY 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 4800 MHz Im | 5 160 грн. |
Пам'ять для ноутбуків Kingston Fury 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 4800 MHz I | 5 154 грн. |
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF548S38IBK2-32 | від 5 104 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF560S38IBK2-32 | від 5 570 грн. | 13 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 2x16Gb KF564S38IBK2-32 | від 6 366 грн. | 13 пропозицій |