Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8
Kingston KVR32N22S8/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8
Усі ціни 38 →Kingston DDR4 8GB 3200Mhz ValueRAM (KVR32N22S8/8) KVR32N22S8/8 | 789 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 8GB/3200 Kingston ValueRAM (KVR32N22S8/8) KVR32N22S8/8 | 839 грн. |
Пам'ять для ПК Kingston DDR4 3200 8GB (KVR32N22S8/8) KVR32N22S8/8 | 922 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 8GB (KVR32N22S8/8) | 922 грн. |
Память для настільних компютерів Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz (KVR32N22S8/8 | 1 156 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KVR DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR21N15S8/8 | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR24E17S8/8 | від 3 552 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S8/8 | від 797 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR26N19S6/8 | від 1 352 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S8/8 | від 773 грн. | 38 пропозицій | ||
Kingston KVR DDR4 1x8Gb KVR32N22S6/8 | від 756 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →