Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb KVR48S40BD8K2-64
Kingston KVR48S40BD8K2-64 4800 МГц CL40 5600 МГц CL46 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb
Ціни на Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb KVR48S40BD8K2-64 | від 10 749 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb KVR52S42BD8K2-64 | від 9 951 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x32Gb KVR56S46BD8K2-64 | від 9 600 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо