Оперативна пам'ять Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KVR26S19D8/32
Kingston KVR26S19D8/32 2666 МГц CL19 2666 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KVR26S19D8/32
Усі ціни 22 →Модуль пам`яті SO-DIMM 32GB/2666 DDR4 Kingston (KVR26S19D8/32) KVR26S19D8/ | 2 898 грн. |
Kingston 32 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz (KVR26S19D8/32) | 2 945 грн. |
Kingston 32 Gb SO-DIMM DDR4 2666 MHz (KVR26S19D8/32) | 2 917 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM ddr4 32gb 2666 MHz Kingston (kvr26s19d8/ | 3 065 грн. |
Модуль пам'яті Kingston DDR4 2666 32GB SO-DIMM KVR26S19D8/32 | 2 936 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb
Ціни на Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KVR26S19D8/32 | від 2 870 грн. | 22 пропозиції | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x32Gb KCP426SD8/32 | від 4 050 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →