Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR3 1x2Gb KVR1333D3N9/2G
Kingston KVR1333D3N9/2G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kingston KVR DDR3 1x2Gb
Ціни на Kingston KVR DDR3 1x2Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR DDR3 1x2Gb KVR1333D3N9/2G | від 357 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR3 1x2Gb KVR13N9S6/2 | від 349 грн. | 1 пропозиція | ||
Kingston KVR DDR3 1x2Gb KVR1333D3S4R9S/2G | від 317 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →