Оперативна пам'ять Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb KVR16N11/8
Відео 2 |
Kingston KVR16N11/8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb KVR16N11/8
Усі ціни 18 →Пам`ять для ПК Kingston DDR3 8GB 1600 1.5V (KVR16N11/8WP) KVR16N11/8WP | 1 618 грн. |
Kingston DDR3 1600MHz 8GB (KVR16N11/8WP) | 1 633 грн. |
Kingston DDR3 1600MHz 8GB (KVR16N11/8WP) | 1 588 грн. |
DDR3 8gb/1600 Kingston ValueRAM (kvr16n11/8wp) | 1 669 грн. |
ОЗУ DDR3 8GB/1600 Kingston ValueRAM (KVR16N11/8WP) KVR16N11/8WP | 1 625 грн. |
ще 13 пропозицій
anonim
2 січня 2020, 13:50
Подходит ли она для материнской платы GIGABYTE GA-B85-HD3? #
Подходит ли она для материнской платы GIGABYTE GA-B85-HD3?
3 січня 2024, 22:06
Не видит монитор при установке этой плашки ( на других работает ) #
Asrock H61, i3 2120, 1060 3gb
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb
Ціни на Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb KVR16N11/8 | від 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Kingston KVR 1.5V DDR3 1x8Gb KVR16N11H/8 | від 1 649 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →