Оперативна пам'ять Kingston KVR DDR5 2x8Gb KVR48U40BS6K2-16
Kingston KVR48U40BS6K2-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR DDR5 2x8Gb KVR48U40BS6K2-16
Память для настольных компьютеров Kingston 16 GB (2x8GB) DDR5 4800 MHz (KV | 3 477 грн. |
Пам'ять DIMM DDR5 16 Гб (2x8) 4800 МГц CL 40 Kingston (KVR48U40BS6K2-16) | 3 510 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 16 GB (2x8GB) DDR5 4800 MHz (K | 3 471 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →