Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb KVR48S40BD8-32
Kingston KVR48S40BD8-32 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb KVR48S40BD8-32
Усі ціни 32 →Модуль пам'яті Kingston ValueRAM DDR5-4800 SODIMM 32GB (KVR48S40BD8-32) KV | 4 055 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 32GB/4800 DDR5 Kingston (KVR48S40BD8-32) KVR48S40BD | 4 514 грн. |
KINGSTON DDR5-4800 32GB (KVR48S40BD8-32) | 4 495 грн. |
Kingston 32 Gb SO-DIMM DDR5 4800 MHz (KVR48S40BD8-32) | 4 237 грн. |
Память для ноутбуків Kingston 32 GB SO-DIMM DDR5 4800 MHz (KVR48S40BD8-32) | 4 641 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb
Ціни на Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb KVR48S40BD8-32 | від 4 022 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb KVR52S42BD8-32 | від 4 480 грн. | 28 пропозицій | ||
Kingston KVR SO-DIMM DDR5 1x32Gb KVR56S46BD8-32 | від 4 590 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →