Оперативна пам'ять Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16
Kingston KCP432SD8/16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16
Усі ціни 17 →Kingston 16 Gb SO-DIMM DDR4 3200 MHz (KCP432SD8 / 16) | 1 930 грн. |
Kingston 16 Gb SO-DIMM DDR4 3200 MHz (KCP432SD8/16) | 1 912 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM ddr4 16gb 3200 MHz Kingston (kcp432sd8/1 | 1 999 грн. |
Модуль пам'яті Kingston 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (KCP432SD8/16) 16 GB S | 1 852 грн. |
Kingston SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz KCP432SD8/16 | 1 809 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP426SS8/16 | від 1 655 грн. | 20 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SD8/16 | від 1 775 грн. | 17 пропозицій | ||
Kingston KCP ValueRAM SO-DIMM DDR4 1x16Gb KCP432SS8/16 | від 1 877 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →