Оперативна пам'ять Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x16Gb KVR48S40BS8K2-32
Kingston KVR48S40BS8K2-32 |
|
Відносно недорогий та швидкий комплект оперативної пам'яті класу DDR5 від Kingston. Має компактний форм-фактор SO-DIMM, який часто використовується в компактних девайсах на кшталт ноутбуків, ультрабуків та міні-ПК. Складається з двох планок по 16 ГБ, які забезпечують значний за нинішніми мірками обсяг швидкодіючої пам'яті 32 ГБ. Модуль Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x16Gb працює на частоті 4800 МГц з напругою 1.1 і має таймінги CL40-39-39. Завдяки численним архітектурним покращенням, вбудованій системі корекції помилок та контролеру PMIC, цей комплект забезпечує пропускну здатність близько 40 ГБ/с, що помітно перевершує аналоги класу DDR4.
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KVR SO-DIMM DDR5 2x16Gb KVR48S40BS8K2-32
Усі ціни 17 →Kingston SODIMM DDR5 32GB (2x16GB) 4800Mhz ValueRAM (KVR48S40BS8K2-32) KVR | 5 195 грн. |
Пам'ять ноутбука Kingston DDR5 32GB KIT (16GBx2) 4800 (KVR48S40BS8K2- | 5 350 грн. |
KINGSTON DDR5-4800 32GB KIT (16GBx2) (KVR48S40BS8K2-32) | 5 350 грн. |
ОЗУ Kingston DDR5 32GB KIT (16GBx2) 4800 (KVR48S40BS8K2-32) KVR48S40BS8K2- | 5 175 грн. |
ще 12 пропозицій
Рекомендуємо