Оперативна пам'ять Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb KSM26SES8/8HD
Kingston KSM26SES8/8HD 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb KSM26SES8/8HD
Усі ціни 13 →Пам'ять сервера Kingston DDR4 8GB 2666 ECC SO-DIMM (KSM26SES8/8MR) KS | 1 283 грн. |
KINGSTON DDR4-2666 8GB ECC SO-DIMM (KSM26SES8/8HD) | 1 283 грн. |
Пам'ять для сервера Kingston DDR4 2666 8GB ECC SO-DIMM KSM26SES8/8HD | 1 280 грн. |
Kingston DDR4 8GB 2666 ECC SO-DIMM (KSM26SES8/8HD) ksm26ses8/8hd | 1 288 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb
Ціни на Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb KSM26SES8/8HD | від 1 266 грн. | 13 пропозицій | ||
Kingston KSM HD SO-DIMM DDR4 1x8Gb KSM32SES8/8HD | від 1 671 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо