Оперативна пам'ять Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb KSM32RS4/32MFR
Kingston KSM32RS4/32MFR 2666 МГц CL19 3200 МГц CL22 F Die |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb KSM32RS4/32MFR
Усі ціни 23 →Модуль пам`яті DDR4 32GB/3200 ECC Reg 1Rx4 Kingston (KSM32RS4/32MFR) KSM32 | 3 721 грн. |
Пам`ять сервера Kingston DDR4 32GB 3200 ECC REG RDIMM KSM32RS4/32MFR | 3 641 грн. |
Kingston 32 Gb DDR4 3200 MHz (KSM32RS4/32MFR) | 3 486 грн. |
Kingston 32 Gb DDR4 3200 MHz (KSM32RS4/32MFR) | 3 453 грн. |
Пам'ять серверна KINGSTON DDR4-3200 32GB ECC REG RDIMM (KSM32RS4/32MFR) | 3 641 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb
Ціни на Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb KSM26RS4/32MFR | від 10 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Kingston KSM MFR DDR4 1x32Gb KSM32RS4/32MFR | від 3 443 грн. | 23 пропозиції |
Рекомендуємо