Оперативна пам'ять Kingston KTD DDR4 1x16Gb KTD-PE432E/16G
Kingston KTD-PE432E/16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kingston KTD DDR4 1x16Gb
Ціни на Kingston KTD DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston KTD DDR4 1x16Gb KTD-PE421E/16G | від 4 731 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston KTD DDR4 1x16Gb KTD-PE426E/16G | від 2 409 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston KTD DDR4 1x16Gb KTD-PE432S8/16G | від 2 658 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston KTD DDR4 1x16Gb KTD-PE432E/16G | від 2 498 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →