Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Відео 5Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Kleber DYNAXER HP4 205/60 R16 92V | 5 295 грн. |
Шини Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | 4 834 грн. |
Kleber DYNAXER HP4 205/60 R16 92V DT1 | 4 545 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V 19488 | 4 497 грн. |
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | 4 808 грн. |
3 березня, 22:49
Рік виробництва шин #
Чому фільтр не містить опції, яка б надавала можливість фільтрування шин за роком їх виробництва?
Дякую
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92H | від 3 164 грн. | 36 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 92V | від 4 497 грн. | 5 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96V | від 4 964 грн. | 4 пропозиції | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/60 R16 96W | від 5 174 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →