Акустична система Klipsch R-40PM
Фото 7 |
Klipsch R-40PM |
|
Вбудований підсилювач. Bluetooth. Sub-in. Фонокоректор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-40PM
Усі ціни 12 →Klipsch Reference R-40PM Black | 21 760 грн. |
Klipsch Klipsch Reference R-40PM Black (пара) | 21 760 грн. |
Klipsch Reference R-40PM Black офіційна гарантія | 19 849 грн. |
Акустична система Klipsch Reference R-40PM Black (пара) 1071485 | 21 760 грн. |
Акустика Klipsch R-40PM Black | 21 760 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →