Акустична система Klipsch AWR-650 SM
Відео 2 |
Klipsch AWR-650 SM |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch AWR-650 SM
Усі ціни 6 →Klipsch AWR-650-SM Piaskowiec | 19 120 грн. |
Ландшафтна акустика Klipsch All Weather AWR 650 SM Rock-Sandstone | 18 468 грн. |
Klipsch AWR-650-SM Rock-Sandstone | 20 216 грн. |
Всепогодна акустика Klipsch All Weather AWR 650 SM Rock-Sandstone | 20 322 грн. |
Klipsch AWR-650-SM Granit | 19 120 грн. |
Ландшафтна акустика Klipsch All Weather AWR 650 SM Rock-Granite | 18 468 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →