Акустична система Klipsch R-800F
Відео 3Фото 11 |
Klipsch R-800F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-800F
Усі ціни 6 →Klipsch R-800F Black | 48 000 грн. |
Klipsch Klipsch Reference R-800F Black (пара) | 48 000 грн. |
Klipsch Reference R-800F Black офіційна гарантія | 44 899 грн. |
Акустика Klipsch Reference R-800F Black | 48 000 грн. |
Підлогова акустика Klipsch Reference R-800F Black | 45 600 грн. |
Klipsch Reference R-800F Black | 45 600 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →