Акустична система Klipsch R-41M (1066233)
Відео 14Фото 7 |
Klipsch R-41M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-41M
Klipsch Reference R-41M Black офіційна гарантія | 10 249 грн. |
Klipsch R-41M czarny para | 9 996 грн. |
Фронтальні акустичні колонки Klipsch R-41M Black (1066233) 1066233 | 11 119 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →