Змішувач Kludi Pure&Style 402900575
Фото 4 |
Kludi Pure&Style 402900575 |
|
Керамічний картрідж з обмежувачем гарячої води
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Pure&Style 402900575
Усі ціни 15 →Змішувач для раковини Kludi Pure & Style змішувач з донним клапаном 402900 | 6 905 грн. |
Змішувач для раковини Kludi Pure&Style одноважільний з донним клапаном 402 | 5 700 грн. |
Kludi Kludi Pure&Style 402900575 | 7 495 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KLUDI Pure&Style чорний латунь з до | 10 492 грн. |
Змішувач для раковини Kludi PURE&STYLE (402900575) 402900575 | 6 125 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →