Змішувач Hansgrohe Metris Classic 31485000
Фото 4 |
Hansgrohe Metris Classic 31485000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metris Classic 31485000
Смеситель для ванны HANSGROHE Metris Classic 31485000 | 6 603 грн. |
Змішувач для ванни HANSGROHE Metris Classic 31485000 | 12 106 грн. |
Змішувач для ванни одноважільний Hansgrohe Metris Classic (колір - хром) ( | 12 106 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →