Змішувач Hansgrohe Talis S 32675000
Hansgrohe Talis S 32675000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 32675000
Усі ціни 14 →Змішувач для душу Hansgrohe Talis S 32675000 | 8 936 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Talis S 32675000 | 9 667 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE TALIS S хром латунь 150мм | 9 667 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Talis S (32675000) 32675000 | 9 667 грн. |
Смеситель для душа Hansgrohe Talis S 32675000 однорычажный, скрытый монтаж | 9 667 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →