Змішувач Hansgrohe Talis S 32475000
Hansgrohe Talis S 32475000 |
|
Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Talis S 32475000
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Hansgrohe Talis S2 32475000 | 10 216 грн. |
Зовнішня частина змішувача для ванни Hansgrohe Talis S (32475000) 32475000 | 10 367 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Talis прихований монтаж (зовнішня (32475000) | 8 291 грн. |
Hansgrohe Talis S 32475000 | 10 367 грн. |
Смеситель для ванны/душа Hansgrohe Talis S скрытого монтажа хром 32475000 | 10 367 грн. |
Смеситель для ванны Hansgrohe Talis S2 32475000 | 5 951 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →